9.12.2007 ŘEPNÍKY x HC SKULLS HLINSKO 1:6

střelci: Chaloupka F 2x, Dahlberg, Fiala, Kadlec M, Kopecký

vyloučení: 3:4

sestava:  Řezníček - Kadlec J, Chaloupka P; Vacek, Slavík - Fiala, Chaloupka F, Dahlberg; Kopecký, Černý, Kadlec M; Zmeškal, Vojanec, Ročňák

K nedělnímu utkání, hraného od 7:30 se dostavilo 13 hráčů, což je překvapivě hodně vzhledem k faktu tanční zabavy konané v sobotu večer. Většina hochů se dostavila na zápas včas, jen na několika jedincích bylo znát, že noční akci taáhli až do ranních hodin, konkrétně do 4. :) Utkání probíhalo ve vlažném tempu, takže po první třetině byl stav 0-0. Do druhé části hry jsme vstoupili již rozehřátí na provozní teplotu a výsledek se dostavil, hned při prvním střídáni si beci nepočínali nejdůrazněji z čehož vyplynulo vedení domácích 1-0.. To nás nepoložilo, ba naopak, v nasledujících minutách jsme převzali taktovku my a parádním uníkem Pepíka se vrátili do hry 1-1. Ihned následovala akce Kadliho, který bekhendem překvapil domácího gólmana 1-2. Po druhé třetině jsme tedy vedli 1-2 z pohledu domácích. Svou troškou do hry přispěl i David Kopecký, ketrý v leže překonal domácícho brankáře potřetí. Po této brance jsme zcela ovládli kluziště a rychlým pohybem jsme nedali soupeři již šanci. Podařilo se nám ještě 3x skórovat, a to Fífou, když dorážel Christerovu střelu, pak Christer jež dorážel naoplátku Fífovo nahození od modré a konečné slovo měl opět kapitán. Převzal puk na modré od Honzy Vacka a po úniku po levém křídle zasunul 1-6... Teď nás čeká poměrně dlouhá pauza, další utkání hrajeme až 25.12. ..