22.11. Skull Hlinsko x Pantheři 1:12

23. 11. 2011

HC Skulls Hlinsko x Pantheři 1:12

branky a nahrávky: Dahlberg (Chaloupka F)

vyloučení: 1:2, využití 1:0, Chaloupka F (podražení) 2, Picka (vražení na hrazení) 2

sestava: Kučera - Šikl, Picka, Pavlík - Chaloupka F, Chlada L, Stárek, Vašek, Černý, Dahlberg

No, asi by trvalo dlouho než bych napsal článek ke včerejšímu utkání, hlava se mi totiž točí ještě dnes. Takže jen stručně. Začátek utkání kdy jsme plni odhodlání naplno bruslili se soupeřem byl dle našich představ. Bezbrankový stav se nám dařilo držet asi 10 minut, i když nájezdy v podání bratří Kopeckých byly v pravidelně se opakujících 30s periodách. Ale odolávali jsme. Zhruba od té desáté minuty to šlo už ráz na ráz, až za stavu 0:6 se nám podařilo vsítit branku, za přispění chyby obrany, výjezdu brankáře a velkého kusu štěstí... stav 1:6 bysme asi brali všema deseti, jenže Kočky od kolotoče byly teprve v půlce. I přes naše šance, kterých bylo sice jen pár ale bylo jsme se dál vozili na kolotoči ve vlastním pásmu a v roli statistů jsme přímo z ledu přihlíželi hokejovému umění.