Jdi na obsah Jdi na menu

Skulls x Bisoni 3:5

8. 11. 2012

B: Zdražil D (Vašek, Ročňák), Chlada L (Chaloupka P, Chaloupka F), Zdražil J (Černý, Morávek)

vyloučení: 2:2, využití 0:1, za Skulls: Mudroch (podražení) 2, Morávek (podražení) 2

sestava: Albrecht - Morávek, Pavlík, Ročňák, Mudroch - Zdražil D, Černý, Zdražil J, Chaloupka P, CHaloupka F, Chlada L, Stárek, Vašek, Picka

Sice jsme byli ve větším počtu a nástup jsme měli luxusní, ale radost z bodů jsme opět neměli! Padlo úvodní buly a my vlítli do útoku jako hladoví vlčáci. První šance gólman hostí ještě zlikvidoval, ale na bekhendový blafáček superstar Dejva Zdráži byl krátký. Bod za přihrávku si v prvním utkání připsal Vena. V následující lavině se k volnému kotouči dostal Sedlák a prakticky již do prázdné svatyně zasunul touš jak se sluší. Tak skvělý úvod jsme dlouho neměli... Bohužel nám radost dlouho nevydržela. Muca se dopustil přestupku proti hokejovému bontonu a nekompromisní sudí ho poslal na dvě minuty vychladnout. Vyloučení rozzuřilo Bisony tak, že ihned z buly rána a sníženo. Následovali trpké minuty, kdy se dva pokusy o bukaření vyvedli a Bosini otáčejí na 3:2. V nejtěžších chvílích se rozehrává nově stvořené trio Dejv - Ráďa - Jonatán, závar v obranném pásmu zakončuje strejček Jonatán ranou do růžku. Je srovnáno, bojujeme na novo.. Ale na střídačce jsme si asi seděli na vedení, protože jsme se nepoučili z vlastních chyb. Dvě akce jako vejce vejci předvedli Bisonci jezdící pouze modrá - brána... dvě akce a dva góly a zase jsme v ...taháme za delší konec lasa. Ani na jednu branku jsme odpověď nenašli a tak nezbylo než stáhnout ocasi, uklidit příbor a nechat si na steaky zajít chuť..