Wild Hogs x Skulls 11:2

1. 11. 2012

B: Chaloupka F (Chlada L), Chaloupka F (Chlada L)

vyloučení: 8:3, za Skulls: Zdražil D (hákování) 2, Mudroch (podražení) 2, Zdražil D (podražení) 2

sestava: Ducheček - Chaloupka P, Pavlík, Zdražil J, Mudroch - Zdražil D, Chaloupka F, Zeman, Čechal, Chlada L, Stárek

S odstupem času vlastně ani nevím co napsat. Utkání jsme začali lépe než jsme očekávali. Hned v prvním střídání jsme díky vysunutému napadání zaznamenali vedoucí branku, bohužel byla na dlouhou dobu poslední. Následujících cca 20 minut bylo i na šance vyrovnaných a skóre se tak divoce neměnilo. Bohužel jsme se v průběhu utkání zaměřili více na výkon sudího a výkon soupeře než na ten svůj a tím jsme spustili mechanizmus vlastní záhuby. Dva hodně laciné góly nás navíc podlomily a bylo po všem. Hokej už nenaplňoval naše duše. Na ledě se ploužila malátná těla bez nápadu a bez chuti. Jako napotvoru to ty Divoká Prasata vycítili a šli po nás jak slepice po flusu. Výsledkem bylo nečekané velké množství branek v naší síti. Za stavu 8:1 vyslal záblesk do tmy Fífa, který hned z buly zhruba 10 minut před koncem projel hřiště a překvapiv sám sebe skóroval. Jenže na jeho branku nikdo ani snahou nenavázal a tak jsme zůstali u dvojky. Ne tak Divočáci, Ti se nespokojili s tím co mají a dorazili nás!