1.10.2013 HT KRAPET x HC SKULLS HLINSKO 12:0

6. 10. 2013

Je pravdou, že první utkání pod hlavičkou Skulls jsme podlehli ještě větším rozdílem (30.8.2005 Chlumětín x Skulls 20:4), ale jak jsem uvedl, jednalo se o první duel Skulls vůbec a sestava zmiňovaného zápasu byla dosti odlišná, ušli jsme velký kus cesty, ale to co jsme předvedli v úterý večer se popsat slovy snad ani nedá. Do zápasu jsme vlétli jako uragán, vždyť do sestavy se vrátil po roční pauze Christer Dahlberg, jeho nástup byl jak živá voda pro Fífu, který bez svého nejčastějšího parťáka v loňské sezóně dosti strádal. V brance nastoupila nová akcizice Míra Beránků a v sestavě se objevila rovněž novinka a to se jménem Filip Zeman. Inu soupiska pro utkání skýtala mnoho příslibů. Od prvního buly jsme se tlačili do brány, tvořili si šance, zkrátka, byli jsme více než rovnocenným soupeřem. Zhruba pod 20 minutách hry se podařilo Krapeťákům skórovat, to nás vyburcovalo ještě k větší aktivitě. Ještě v polovině utkání byl stav stále 1:0 pro Krapet, pak se probudila nám důvěrně známá hromada masa se jménem Lukáš Pošvic. Kanonýr Krapetu (i náš ve Skutči) se rozstřílel, padalo mu do kasy co mu přišlo na lopatu. Za deset minut bylo po utkání a my složili zbraně a začali se v hlavě připravovat na další duel...