2. O Slavík   Morávek

3. Ú Navrátil Zach Vamberský
  3. O Zavřel   Matějíček

B   Ondráček

Není častým jevem, že bychom odehráli zápas na kompletní 3 formace, ale proč ne. Po hořkém konci v minulém duelu a "psychyckém debaklu" jsme toužili po spravení chuti. Na domací jsme vlétli hned od začátku a dobrých deset minut se hrálo jen na jednu brnaku. Jenže jak to tak u nás bývá, děláme bubu na brankáře a z ojedinělé protiakce dostaneme fíka. Branka nás nijak nerozkolébala a hned v první přesilovce se tlupa malíčků prosazuje. Do konce třetiny pak otáčíme vývoj utkání.

Ve druhé části jsem se snažili naplnit stanovený cíl, vyhrát. Pomohla nám i druhá přesilovka, trvala pouhé 4 vteřiny, vyhrané buly a švestka skoro z voleje. Následuje mezihra nevybouřeného mládí a opět využitá přesilovka, tentokráte asi po 10 vteřinách. Hrajeme lehce a promyšleně, svědčí o tom parádní ťukec zakončený Liborem.

V poslední části hry jsme toho moc na ledě při standardním počtu hráčů neodehráli, paradoxně jsme ale nasázeli nejvíc branek, dvakrát v oslabení, jednou při hře 4-4 a jedno proměněné trestné střílení. Kanonádu ale zakončuje stejně jako započal tým domácích. Nám to nevadí, body jsou doma!