1:0  Pavel Chaloupka ( Miloš Fiala, Jakub Wasserbauer)

3:3  Miloš Fiala  (Daniel Makovský, Pavel Chaloupka)

4:4  Filip Chaloupka  (Tomáš Macháček, Daniel Makovský)

5:4  Miloš Fiala --v oslabení-- ( Daniel Makovský, Jakub Wasserbauer)

6:6  Jakub Wasserbauer

Včerejší houpačka s Bisony nabídla řadu zajímavých okamžiků a rozuzlení v samotném závěru. Do prestižního souboje šli oba celky se zaplněnou střídačkou, v brance Bisonů se objevila princezna a v útoku nám velice dobře známý Špagy. V plánu bylo vlétnout do utkání jako uragán což se nám podařilo a velmi rychle. Ve velkém stylu letos hrající Chlup, jenž v každém utkání navazuje na předešlé...nejinak tomu bylo včera. S přehledem borce, který dané okamžiky řeší dnes a denně zametl kotouč do kasy po brilantním pasu Mildy. Prakticky záhy se důrazný Mak zmocnil na útočné modré v úniku chladnokrevně oblafne bezmocného Románka. Rychlé vedení nás nadchlo a tak jsme se všichni snažili skórovat i za cenu nedůrazu v obranné hře. Tři rychlé akce a ejhle, tečeme o gól. Naštěstí nemáme jen jednoho borce hrajícím ve velké pohodě v letošní sezoně, Milda se prosazuje z mezikruží po lehké kombinaci s Makem a Chlupem. Soupeř i nadále rychle přestupuje střední pásmo a mnohdy zapomenutý útok dává naším bekům dost práce a hlavně soupeři dost šancí opět skórovat. V kontrastu s dobře hrajícím Chlupem a vůbec celou druhou lajnou je výkon jedničky. Ne a ne naskočit do dobře startujícího vlaku, šancí je dost, ale gól ne a ne dát a to se bavíme o třech zkušených, kteří nemívají problém (až na kapitána) kdykoli zavěsit. Jediný zápis z utkání na 4:4 zaznamenává tak Fífa ze standardní situace před kasou, kterou započal Machy důrazem na brankovišti. Do vedení se dostaneme díky skvěl hrajícímu Mildovi, v oslabení přesně padnoucí střelou zápěstím od modré do protipohybu princezny. Do konce utkání zbývá asi deset minut. Soupeře však branka nezlomí a i nadále zkouší bukařit ve dvou což se mu vyplácí. Během 5 minut je zase vše jinak a opět tečeme. Osud utkání bere na svá bedra Waska, nejzkušenější borec našich řad předvádí v posledních minutách hry neuvěřitelnou one man show. V jednom ze svých útočných výpadů předvede hru hodnou ostříleného útočníka a při sólovém úniku tváří v tvář Romanovi zakončuje po forhandové kličce na 6:6. Z boje máme, myslím si zasloužený bod, jak se říká v utkání každý chvilku tahal pilku.