11.1.2020 ŠTĚPÁNOV 12:3

11. 1. 2020

Naše páté vystoupení a další vysoké vítězství. Do zápasu se Štěpánovem se vrátil kapitán, nezvykle skrytý za košíkem, ale jak sám říká, je to jen o zvyku  První start si rovněž připisuje Kuboš, o kterého se asi budeme muset přetahovat s armádou...
Stejně jako v utkání s Řepníkama i tentokráte jsme si museli počkat na rozhodčí! Netrvalo to však tak dlouho, jako posledně a tak jsme zápas nastartovali o poznání lépe. Řádně rozbruslení a nabuzeni jsme na soupeře doslova vlétli! Skóre otevřel kdo jiný než Čůrek, létající démon zužitkoval takový pas nepas od Matějdy, který se letos rozhodl být jako EK65 ze San Jose. Body sbírá jak na běžícím pásu a svoji účast v dnešním utkání nakonec neodmítl jen z toho důvodu, že by mu bodově někdo utekl nebo ho nedej bože předběhl  Následně v signalizované výhodě se předvedl opět Bajza, když lišácky nahodil puk z boku na branku, no nahodil, loupnul to tam jako když doma háže s lopatou uhlí, ale ono to vyšlo! Prosadila se i nově vytvořená lajna ze tří centrů, Žádňas, Kuboš a Fífa. Borci si v opačném pořadí hodili puk a zakončující Žádňas tak mohl oslavit další branku. Vítěznou branku vsítil kanonýr Kuba a opět u toho byl Matějda . . . Branku si připsal při svém návratu i Fífa, do Kubošovi přihrávku od mantinelu na kruhy si sjel Kuba, který lehce ztečoval (ideálně pro Fífu zpomalil) přihrávku, tomu pak stačilo pouze vystřelit do horní poloviny branky. První třetinu zakončuje Čůrek tak jak začal a zase je u toho Matějda . . .
Druhou třetinu jsme zahájili ve zvolněném tempu na četné žádosti ze strany soupeře. Ten toho využil a celkem hladce vstřelil dvě branky. Na ně pohotovou střelou z vrchu kruhů zareagoval Dan a hádejte kdo byl u toho, ano opět Matějda! Soupeř ještě jednou s naším velkým přispěním skóruje a tomje vše. Csardász to nadobro zavřel a už si jen soupeře užíval. Abychom nepropadli statistikcy ve druhé třetině, vzal si slovo kovář Jarin, během pár chvil našel dvě dírky a jak mu velel instinkt, ihned zasunul. Třetina skončila za stavu 9:3.
Jubilejní drahý desátý gól a hattrick završil Jarin, vyslanou pumelici od modré stačil brankář jen zpomalit při cestě do cíle! Když Jarin hattrick tak Čůrek samozřejmě taky, tentokráte bez Matějdy, ale zato s Danovou a Štěpánovou pomocí! Tečku za duelem učinila nová checking lajn vedená Fífou, pás z jeho rukou převzal Žádňas a předložil Kubošovi, ten jak sám uvedl, s hlavou zabořenou do ledu vypálil a ono to vyšlo
A ještě jedna vzpomínka na dnešní prímové představení, hláška dne od Jarina jako reakce proč Kubu nevyslal do úniku: Když to není stoprocentní, tak to nepřihrávám
Branky: Pražan 3x, Zdražil 3x, Chaloupka 1x, Málek 1x, Navrátil 1x, Zach 1x, Zeman 1x a Žádný 1x.
Za týden nás čekají Hostovice a to už bude asi trochu jiný kafčo!