Memoriál Standy Brunclíka 2007

3. 3. 2007

Na sobotu 3.3.2007 jsme byli pozváni do Skutče na turnaj věnován zesnulému podnikateli Stanislavu Brunclíkovi. Turnaj se hrál za účasti 4 týmů: Proseč, Řepníky, Vysoké Mýto a HC Skulls. Hrálo se 2 x 20min. čistého času hry.Postupně jsme se utkali s Řepníkama 3:1, Prosečí 9:2 a od 16h jsme nastoupili proti Vysokému Mýtu, vzhledem k výsledkům ostatních zápasu se jednalo vlastně o finále. Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že hrajeme se zkušenějším a silnějším soupeřem. Jenže hned od prvních minut jsme se zakousli do soupeře, který byl naší rychlou útočnou hrou zaskočen a tak jsme po první polovině vedli 4-0. Bohužel jsme nezvládli druhou polovinu utkání a soupeři dovolili snížit, čímž jsme vlastně předali otěže zápasu na jejich hokejky. Soupeř se rozhrál a skvělým finišem dokráčel k vítězství 5:4. Pro náš tým však bylo 2. místo velkým úspěchem, navíc okořeněno ještě trofejí pro nejlepšího hráče, která k velkému překvapení skončila v rukách kapitána, Filipa Chaloupky.