Silvestrovský MM turnaj 2006

30. 12. 2006

Lanškroun – V místní hokejové hale se uskutečnil hokejový silvestrovský turnaj M+M pod patronací Advokátní kanceláře JUDr. Radomila Macka. Do turnaje se přihlásilo celkem šestnáct celků, které byly rozděleny do třech kvalifikačních skupin. Z první (výkonnostně lehčí) šestičlenné postupoval pouze vítěz a z dalších dvou pětičlenných vždy nejlepší dva celky, kdy vzájemné zápasy se ze skupin počítaly. V pětičlenném finále si nejlépe vedl lanškrounský celek M+M, který neztratil během turnaje ani bod a stal se tak celkovým vítězem turnaje, ve kterém bylo odehráno celkem třiačtyřicet zápasů. Vítězem kanadského bodování se stal Stanislav Husák st. za 6 gólů a 3 asistence (9 bodů), nejlepším hráčem pak Martin Lenoch (oba hráči M+M Lanškroun), nejvíc branek vstřelil Martin Hliňák z Prostějova (7) a nejvíc asistencí (5) nasbírali Stanislav Husák ml. (M+M team) a Tadeáš Resler (Kačeři). Nejlepším brankářem se stal Pavel Onderka (Kačeři Lanškroun) a nejlepším nejmladším hráčem pak byl vyhlášen Stanislav Husák ml.

Tabulka skupiny B:

Kačeři Lanškroun