Sokol Cup 2010

30. 12. 2010

Osm mančaftů ve dvou skupinách. Je úterý 28.12.2010 a ještě cítíme únavu z hokejového turnaje. V sestavě: Zdražil D, Zdražil J, Morávek, Kavalír, Pilař, Chaloupka F, Zvolánek D.

Ve skupině jsme si hned v úvodu poradili se Svratouchem, asi nejtěžším soupeřem. To nás nastartovalo natolik, že každého soupeře jsme pak drtili více jak 10 brankovými příděly. Stejným způsobem proplouváme až do semifinále, kde opět narážíme na Svratouch, zápas tentokráte není jednoznačný, Svratouch dává úvodní branku a tahá za kratší konec provazu. Avšak zvládáme i tento zápas a míříme do finále, kde se utkáváme s Pustou Kamenicí, tu porážíme haldce 7:1 a vítězíme. Krom celkového prvenství bereme i nejlepšího střelce (Kavalír) a nejlepšího gólmana...