Sokol Cup 2011

3. 1. 2012

Ve středu 28.12.2011 se po roce opět objevujeme v sokolovně v Krouně abychom dokázeli, že naše loňské vítěztsví nebyla náhoda. Oproti loňsku doznala naše sestava změn! Chybí David a Jarda Zdražilovi, loňský nejlepší střelec Pavel Kavalír a Pavel Pilař. Slavíkovský góman David Zvolánek přivede dva nové koně Martina a Jardu. Já a Filous Morávků jsme společně s gólmanem jedinými pamětníky. Posledním do party je Martin Vepřovský.

V základní skupině se nám daří v prvním utkání porazit Chlumětín 2:0, zbylé dva zápasy se Svratkou a Sokolem Krouna ale jednoznačně projíždíme a do postupového pavouka tak vstupujeme ze třetího místa. Nic nenasvědčuje tomu, že bychom mohli triumf obhájit. Jenže se změnou povahy dalších utkání roste neskutečně naše fazóna. Postupně drtíme Aladin Krouna, nováčka ze Svratky, který nám dal ve skupině řádně pod kotel a nakonec i domácí Sokol Krouna ve finále.

Po roce se opět radujeme z velmi cenného vítězství! Fotografie z turnaje najdete zde.