Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.10.2021 Chlumětín 14:3

26. 10. 2021

Po necelém týdnu se scházíme k druhému duelu v rámci hlinecké soutěže. Po úvodním debaklu jsou pocity smíšené, avšak atmosféra velmi uvolněná. Máme za sebou lekci od Pivařů, ale také vydatný víkendový trénink. Náš soupeř si o víkendu zamlsal ve skutečské lize a tak máme přirozený respekt. 

Zahajujeme utkání, hned v prvním střídání se soupeř koketně seznámí s obranou, naše obrana se nestihla zformovat a kouzelník neměl ještě správné zaříkadlo připravené. A tak hned z prvního útoku soupeř vede. Relativně ještě za studena zařazujeme rychlejší stupeň, což přineslo ihned svoje ovoce. Vozíme jeden útok za druhým a branka je na spadnutí. Nečekáme dlouho a vyrovnáváme. Následně v laufu přidáváme další a další branku a vedeme 3-1. Soupeř očividně zaskočen naší aktivitou zkouší rozjetou mašinu zastavit, ale ani vstřelená branka velký efekt nepřinesla, ihned opět odskakujeme postupně až na 9-2. Jubilejní 10. gól zaznamenává Miki Němec, který zkompletuje během 2 střídání čistý hattrick. Ten druhý s brankou navíc zaznamenává velice aktivní Jarinek, který na postu útočníka režíruje s přehledem celou hru. 

Kolotoč v podání SKULLS se zas tak často nevidí, ale jelikož jsme začali pravidelně trénovat, tak směle předpokládáme, že propocené hodiny na cvičišti přijdou vhod a dřinu přetavíme ve více podobných zápasů :-)

Konečný účet utkání zněl 14:3, máme první body a radost ze hry, která se slovy nedá popsat!