První vyjížďka a hned MIRACLE!

9. 8. 2013

Nebýt kluků z Pustý Kamenice a Dana Zmeškalovýho, který sehnal brankáře a dva hráče, ani bychom se nesklouzli. Tak bídnou účast jsem opravdu nečekal. Pro úplnost uvádím, že za naše barvy nastoupili Radek Černý, Filip Chaloupka, Jiří Chlada, Aleš Picka, Ondřej Slavík, David Ročňák, Jaroslav Kadlec a Jan Vacek (který obrátil dres aby vyrovnal počet hráčů na soupeřově straně). Z našich barev na druhé straně ještě třeba zmínit Davida Zemana.

Původně jsem myslel, že se k utkání ani nebudu vyjadřovat, že to budeme brát jako prosté sklouznutí, jenže oslavenec a novopečený dvojnásobný taťka Jaroslav Kadlec opravdu zazářil. Není obvyklé vidět u hráče s 99 na zádech brankový příděl. Nejinak to vypadalo i včera, utkání jsme začali pěkně od podlahy pekelným tempem, což nikdo nečekal, protože hrát v 7 lidech na obou stranách je jaksi fyzicky náročnější. První branka padla zhruba po dvaceti minutách hry, autorem kdo jiný než kapitán Fífa. Na další branku jsme si ale museli počkat dalších 30 minut. Stav 1:0 po téměř 60 minutách hry jsme dlouho nezažili. Ne že by nebyli brankové příležitosti nebo že by se málo útočilo, ale brankáři na obou stranách se opravdu předváděli. Na 2:0 po zmiňovaných 60 minutách přidal bombou od modré Jirka Chladů. Ihned z dalšího protiútoku se trefil parádní střelou od  modré Ráďa. Stav 3:0 narušil soupeř ojedinělým úspěchem. No a pak se to stalo, V den zápasu 33 letý Jarin se rozvášnil a předvedl nevídané. Nejprve nenápadnou střelou po ledě překonal poprvé, poté mazácky vyškolil rozehrávajícího beka s brankářem a z poza branky zasunul do prázdné klece. První hattrick kariéry za Skulls dokončil stylově, únikem od modré a luxusním blafáčkem do bekhendu pod víko. Bravo pane mistr! Jarin se stal hvězdou utkání a ukázal, že má co nabídnout...