SK08: HC Skulls Hlinsko vs. Chlumětín 6:7

25.12.2007 HC SKULLS HLINSKO x CHLUMĚTÍN 6:7

střelci: Kopecký 2x, Vrána 2x, Kadlec M, Černý

vyloučení: 7:5

sestava:  Řezníček - Mudroch, Kadlec J; Pavlík, Chaloupka P; Vacek, Slavík - Vrána, Chaloupka F, Dahlberg; Kopecký, Černý, Kadlec M; Vojanec, Vašek

Nadšeně jsme vstoupili do zápasu proti Chlumětínu v nových dresech. Hned v úvodu, v přesilové hře jsme rozehráli skvělý signál a Havry trak měl jednoduchou pozici dorážejícího 1-0. Asi jsem čekali, že se Chlumětín porazí sám a po vstřelení gólu jsme okamžitě polevili, čehož Chlumětín využil a zápas otočil na 2-1 ve svůj prospěch. Do konce třetiny se nám podařilo ještě výsledek otočit a vést 5-3, ale to bylo z naší nstrany téměř vše. Hráči v zelených dresech zmobilizovali síly a rychlímy protiůtoky vyrovnaly a stav otočili na 6-5 z jejich pohledu. Nastala hokejová křeč, z níž jsme se nemohli vymanit. 5 minut před koncem jsem šťastně vyrovnali na 6-6. V tu chvíli by nikoho nenapadlo, že se stav ještě změní, zbývala pouhá minuta doi konce, když hřištěm prosvištěl chlumětínský útok 7-6.... odhodlali jsme se k záverečné hře bez brankáře, avšak bez úspěchu.. Hokej to byl pohledny, hrálo se nahoru, dolu... ale body jsme nevybojovali..