17.12. Skulls x Štěpánov 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

17. 12. 2011

HC Skulls Hlinsko x HC Štěpánov 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)

branky a nahrávky: Chaloupka F (Špaček, Chlada Jan), Chaloupka F (Picka)

vyloučení: 5:2, využití 0:2, Kadlec (přiliš mnoho hráčů na ledě) 2, Morávek (hrubost) 2, Chlada L (hrubost) 2, Picka (sekání) 2, Mudroch (podražení) 2

sestava: Ducheček - Mudroch, Vacek, Picka, Pavlík - Chaloupka F, Chaloupka P, Málek, Macháček, Chlada L, Chlada Jan, Kadlec, Špaček, Morávek

Štěpánov sice nastoupil pouze v 7 lidech, nás bylo kupodivu na 3 pětky, ale znát to nebylo. Soupeř nás dvě třetiny zdatně přehrával a tvořil si více šancí. Jen parádní výkon Sováka nás držel nad vodou. Sice jsme hned od prvního střídání díky pohotové Fífově dorážce vedli, ale nějak nás to nenakoplo. Chcíplou střídačku neprobudilo ani vyrovnání po mele v našem pásmu a ani blesková odpověď Fífy na vyrovnávací gól. Pěkným pasem vyzval kapitána Aleš Picka, Fífa se nemýlil..2:1. Bohužel Štěpánov ještě do konce třetiny stihl srovnat po hrubce obrany...

V poslední části jsme zmobilizovali síly a začali si konečně tvořit střelecké příležitosti. PO brejku, který mířil na naši kasu jsme šli ale do oslabení, Muca zastavil uniknuvšího soupeře za pomoci své hole. Oslabení jsme až do jeho závěru hráli na území hostí. Při nouzovém vyhození Štěpánova ujeli do brejku dva hráči na Mucu a Filouse, první z nich byl sice Filousem odstaven, ale druhý hráč proklouz, ranou z vrchu kruhů poslal minutu před koncem Štěpánov vstříc vítězství.

Ač jsme sehráli poslední třetinu v docela dobrém tempu, Štěpánov si vyhrát zasloužil, na rozdíl od nás měl to co nám letos absolutně chybí... touhu a chuť vyhrát a porvat se o výsledek!

První polovinu soutěže jsme těžce nezvládli. Sice nebylo žádného soupeře, který by nás vyloženě přejel a my jsme po utkání museli říct..na ně nemáme.. ale na druhou stranu, my jsme nepředváděli nic světaborného o chuti vyhrávat nemluvě... Nezbývá nám, než dohrát zpackanou sezónu s hlavou nahoře a pokusit se uloupit pár bodů a zahrát dobrý hokej...