19.10. Chlumětín x Skulls 4:4 (1:0, 1:2, 2:2)

21. 10. 2011

HC Chlumětín x HC Skulls Hlinsko 4:4 (1:0, 1:2, 2:2)

branky a nahrávky: Málek (Chaloupka F, Vacek), Málek (Černý, Fiala M), Morávek (Chlada J, Macháček), Morávek (Chlada J, Málek)

vyloučení: 6:7, 0:2, Morávek (2 min.) podražení, Morávek (2 min.) příliš mnoho hráčů na ledě, Šikl (2 min.) hra vysokou holí, Chlada J (2 min.) hákování, Fiala M (2 min.) hrubost, Fiala M (2 min.) hrubost, Chlada J (2 min.) podražení

sestava: Ducheček - Chlada J, Slavík, Macháček, Vacek - Chaloupka F, Černý, Fiala M, Málek, Morávek, Špaček, Mudroch, Šikl

Dva zápasy odehrané, ale ani minuta vedení... Děsivá bilance na úvodu sezóny. Až do letošní sezóny jsme všechny úvodní duely vždy vyhráli... Nyní jsme vydřeli bod až ve druhém utkání. Ale pěkně popořadě.

Nezvykle ve středu večer se střetáváme s dlouholetým rivalem z Chlumětína. Nás je 12, soupeře jen 8. Již od počátku se snažíme vzít iniciativu utkání na svá bedra, marně. Zase se ploužíme a přizpůsobujeme hru. Z nudy  nás opakovaně vyvádí pouze vynikající Sovák, který v kase doslova čaruje. Ke konci třetiny se Chlumětín prosazuje ranou z kruhu pod víko. Špatná dohoda v obraně a opět prohráváme.

Druhou třetinu zahajujeme aktivitou ale gólově se raduje opět soupeř. V beznaději se tváří v tvář beznaději postaví v přesilovce kapitán a Kuba. Vyhozený puk z obraného pásma dojíždí a bekhendovou žabkou posílá Kubu na již několikátý nájezd. Kuba se blafákem nemílí a vlíivá do žil elixír. Do konce třetiny ještě využíváme jednu přesilovku, puk v obraném pásmu Chlumětína, na led skáče Ráďa, Dostává se k odraženému puku a místo střely volí efektní přízemní pas na Kubu schovaného u tyčky, je vyrovnáno!

Třetí třetina je už v naší režii alespoň co se hry týče, šancí hbitě přibývá, ale skórují opět domácí a my v roli dotahovačů bojujeme o první bod. Poslední část hry se střelecky rezervoval Filous, oba nájezy bravůrně zvládl a my se tak dočkali kýženého bodu. ...