19.11. Skulls x Řepníky 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)

20. 11. 2011

HC Skulls Hlinsko x Řepníky 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)

branky a nahrávky: Fiala M (Kadlec, Mudroch), Ducheček (Vacek, Chaloupka F)

vyloučení: 6:6, využití 0:0, Mudroch (2 min.) vysoká hůl, Kadlec (2 min.) příliš mnoho hráčů na ledě, Slavík (2 min.) pád pod nohy, Slavík (2 min.) podražení, Slavík (2 min.) podražení, Mudroch (2 min.) podražení, Fiala M (10 min.) osbní trest

sestava: Řezníček - Mudroch, Vacek, Slavík, Kadlec - Chaloupka F, Morávek, Fiala M, Fiala J, Dahlberg, Ducheček M

Pouze v deseti lidech a po pár minutách v devíti jsme odehráli sobotní utkání. Utkání v němž jsme po předešlých vzájemných utkáních doufali v zisk 2 bodů. Utkání nepatřilo k těm pohlednějším. Soupeř a ani my jsme žádnou pohlednou útočnou aktivitu nevyvíjeli. Po první třetině, kdy by se rejhy na ledě daly sečíst na prstech jedné ruky, svítilo skóre 0:0.

V druhé části hry se tempo malinko zvýšilo, k vidění byly vidět dvě 100% tutovky, žel bohu gólman hostí byl v pozoru. A tak se chytlo až nevinné nahození na bránu a Milošovo bleskové bekhendové doražení, 1:0.

Třetí část hry byla asi nejzajímavější, ne snad coby se hokejovosti týkalo, ale to co se na ledě dělo si asi Řepníkovští za rámeček nedají. Nejprve ke skóre, to se změnilo zhruba v polovině třetiny, kdy z dorážky vyrovnali na 1:1, následně se nám ještě podařilo opět odskočit na 2:1. Jenže po pěti minutách bylo opět po 2 bodech, taková žblabuňka, neslaná, nemastná...no prostě vyrovnáno. Dle dohody se posledních 5 minut hrálo na čistý čas (vzhledem k předešlým zkušenostem), místo hraní se asle neustále přerušovalo a bylo proč. Vše začalo vyloučením na dvě minuty, což jednoho hráče hostí rozlítilo natolik, že by ani při televizním přenosu nestihli vypípat, automaticky fasoval desítku, místo sklopených uší ale po obdrženém trestu chytil hráč amok na entou a vystupňoval svůj útok, aby toho nebylo málo ze střídačky mu na pomoc seskočil spoluhráč, který chytil rozhodčího do kravaty, to už bylo dost i pro nás otrlé... Ti dva si šli po zásluze do sprch spytovat svědomí a my dohráli rozhašteřené utkání... Dobrý nebo špatný bod? Myslím, že za předvedený výkon je to férové dělení...