4.1. Chlumětín x Skulls 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

4. 1. 2012

HC Chlumětín x   HC Skulls Hlinsko 5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

branky a nahrávky: Pošvic (Málek, Černý), Chaloupka F (Dahlberg), Málek (Pavlík, Pošvic), Pošvic

vyloučení: 5:3, využití 0:1, v oslabení 1:0, Chaloupka F (hrubost) 2, Málek (hrubost) 2, Morávek (vražení) 2, navíc Chlada 10 osobní trest

sestava: Ducheček - Picka, Pavlík, Slavík, Morávek - Chaloupka F, Málek, Chlada L, Dahlberg, Černý, Pošvic, Ducheček M

Celé utkání bych stručně shrnul asi takto, led v třetině domácích byl rozježděný zatímco ten v naší třetině téměř nedoznal porušení. 5 brejků postačilo Chlumětínu k tomu aby získali své první vítězství. Nám nestačilo ani cca 40 ran. Na naši branku našel Chlumětín vždy rychlý recept, jakoby se hráči soustředili právě na momnent našeho srovnání a vždy udeřili ve správný čas. Utkání jinak nebylo příliš pohledné. Nedáváme góly, proto prohráváme v řadě již 4. utkání! Tuto sezónu už nezachrání ani zázrak i když v něj neustále doufám. Takže nezbývá než dotlačit tu naši káru do cíle se vztyčenou hlavou...