9.1. Sokol Servis x Skulls Hlinsko 1:2

10. 1. 2012

Sokol Servis x HC Skulls Hlinsko 1:2

branky a nahrávky: Chaloupka F (Dahlberg, Chlada L), Chlada L (Dahlberg, Chaloupka P)

vyloučení: 2:2, využití 0:0, v oslabení 0:0, Zdražil (podražení) 2, Zdražil (zdržování hry) 2

sestava: Ducheček - Mudroch, Zdražil, Pavlík, Chaloupka P - Chaloupka F, Fiala M, Chlada L, Čechal, Černý, Dahlberg

V opakovačce se Sokolama jsme opět uspěli. I když jen tak tak. Pohledný zápas hraný ve svižném tempu neměl více jak 50 minut střelce. Vynikající brankáři na obou stranách zpočátku kryli veškeré pokusy. Až se prosadil Fífa po dorážce vlastní střely. Na tu navázal v pozdějším střídání Sedlák. Vedení 2:0 nás uchlácholilo a to stálo Sováka shutout. Pět minut před koncem o něj přišel střelou z mezikruží. I tak bereme dva body za cenné vítězství.