22. 10. 2012

B: Zeman (Zdražil D), Zdražil J (Zdražil D), Zdražil D (Chaloupka P)

vyloučení: neznámo

sestava: Vaníček - Vacek, Pavlík, Morávek - Chaloupka P, Zdražil J, Zdražil D, Zeman, Čechal, Picka

Na obou koncích hřiště bylo k vidění mnoho brankových příležitostí. Šedesát minut jsme se statečně drželi a ještě deset minut před koncem to vypadalo na více než přijatelný výsledek (3:6), jenže pak zaúřadoval Pan Hokejista Ježek, který několikaminutovou salvou upravil skóre na dvouciferné. I tak se ale za hru rozhodně stydět nemusíme. Střelecky se prosadila naše nová akvizice David Zeman, tedy nová ne, vždyť již za Skulls válel v Itálii a v minulém utkání s Rychtářem, ale až nyní se prosadil coby ligový střelec za Skulls! Vítej! Zbylé branky a body si již tradičně rozebrali bratři Zdražilové, jak u nich bývá dobrým zvykem...

Za týden hrajeme jubilejní 100. ligový zápas v Hlinsku, soupeřem jsou Divočáci!