PO: Skulls x Hostovice 4:4 (1:1, 3:1, 0:2)

25. 2. 2013

branky: Málek (Fiala J), Fiala M (Zdražil D), Fiala J, Fiala M (Zdražil D, Zdražil J)

vyloučení: Fiala M (vysoká hů) 2, Zdražil J (podražení) 2, Chaloupka P (nesporotovní chování) 10, Fiala M (podražení) 2, Morávek (hrubost) 2, Chlada J (nedovolené bránění) 2, Adámek (kroseček) 2

sestava: Řezníček - Picka, Zdražil J, Morávek, Chlada J - Chaloupka F, Chaloupka P, Fiala M, Fiala J, Zdražil D, Málek, Adámek

Jen krůček od senzačního výlsedku v prvním zápase! V dosti neobvyklém počtu 11 bruslařů a gólman. Rozpačitě se pouštíme do duelu. Kompletní sestava se dává dohromday až v 6 minutě hry. Nijak ostré tempo se nekoná, je znát, že i na soupeře padla tíha play off a nechce se dopustit zbytečné chyby. Takže první ostřejší oťukávání je na pořadu dne až zhruba v polovině utkání. Do vedení se dostává po nepořádku v souhře před naší brankou soupeř, 1-0. Naštěstí Kuba přejímá pas od Pepíka a bleskově vyrovnává. V tom okamžiku se definitivně probouzíme všichni. Tempo se zvyšuje a hra dostává na atraktivitě.

Ve druhé třetině se do vedení opět dostávají Hostovice. Ale ani tentokráte nezahálíme, po sporném rozhodnutí sudích uznat či neuznat naši vyrovnávací branku se po debatě s rozhodčím ocitá za katrem Chlup. Jakoby nás nastalá situace zdravě nakopla, rozjíždíme takové tóčo, jaké soupeř od nás dlouho nezná. Prakticky druhou polovinu druhé třetiny nepouštíme soupeře za modrou, svůj tlak zužitkováváme dokonale, třemi brankami v rozmezí 5 minut se dostaváme do trhávku a v laufu hýříme útočnými výpady. Bohužel naši aktivitu zařezává zvuk sirény.

Nadějné vedení a uvolněná atmosféra na střídačce nám dává šanci! Jenže hrubice v obraném pásmu a Hostovice v první minutě snižují. Postupem času naše nadšení otupuje. Zhruba v 15. minutě graduje snaha hostů o gólové příměří. Hra se srovnává a oba celky čekají na chybu. I bod má totiž svoji cenu. Do konce utkání se již skóre nemění a tak se loučíme do neděle smírně 4-4, i když po pravdě si myslím, že dva body by nám za výkon slušeli více. Ale hokej je o brankách...