Skulls x Otradov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

21. 10. 2012

střelci a nahrávači: Zdražil (Macháček, Málek), Morávek (Chaloupka F)

vyloučení: 6:8, využití 0:0, za SKULLS: Chlada L (podražení) 2, Morávek (faul loktem) 2, Zdražil (hákování) 2, Chaloupka F (hrubost) 2, Zdražil (nedovolené bránění) 2, Chlada L (hrubost) 2

sestava: Řezníček - Morávek, Chaloupka P, Chlada Jiří - Fiala J, Chaloupka F, Chlada L, Málek, Macháček, Zdražil D

Pouze 3 obránci a 6 útočníků, toť vše. Na druhé streně se to hemžilo býlou barvou. Utkání s Otradovem patří vždy k těm vyhecovanějším.

V první třetině se spíše vylučovalo. Šance na obou stranách a všudypřítomné emoce. Za zmínku stojí dva nájezdy, jeden Fífův a jeden Dejvův. Ani jeden brankou neskončil. Na druhé straně i Otradov měl řadu šancí, které bezpečně kryl jistý Dydy. Vyloučených bylo za třetinu požehnaně, celkem 10 (na obou stranách dohromady)

Druhá část hry přinesla branky a jeden komický moment. Nejprve k brankám, do vedení jsme šli my. Dejv bekhendovým obloučkem zaskočil úplně všechny, včetně gólmana. Po vedoucí brance jsme se trochu sklidnili a začali hrát naší hru. Začali jsme si tvořit řadu slibných šancí, ale branka ne a ne přijít. Při jedné akci skočil na kapitána, který objížděl branku, nejmenovaný hráč ve žluté helmě s košíkem. Při snaze se vyprostit z tohoto zápasnického chvatu se Fífa otřel pěstí o košík nejmenovaného individua. Ten se po tomto zásahu svalil na led a předstíral bezvědomí. Když zjistil, že mu tu nikdo nezbaští, skočil na brusle a jel na střídačku. Aby se sklidnili emoce, šel Fífa na dvě minuty sám, zákrok - skok - zůstal nepotrestán. Po uplynutých minutách na trestné šel Fífa zpět na led, vyhrál buly, posunul na Filouse, ten ujel a zavěsil. Skvělá odpověď! Třetí branka přišla záhy a střelcem je vlastně Chlup. Statečně se snažil krýt střelu na Dydyho, bohužel nešťastně ránu srazil přímo do vinglu.

Ve třetí třetině jsme hlídali náskok. Kupodivu i soupeř uklidnil emoce a hrál se celkem slušný hokej. Na obou stranách byla přesilovka 5-3, avšak bez účinku. Připisujeme si důležité dva body. Za týden opět v neděli hostíme Zaječice, nováčka ligy.