Vidlatá Seč x Skulls 3:3 (1:1, 1:0, 1:2)

14. 10. 2012

střelci a nahrávači: Málek (Macháček, Černý), Málek (Picka, Chaloupka F), Fiala M (Černý, Chlada J)

vyloučení: 3:4, využití 0:1, za SKULLS: Chlada J (podražení) 2, Zdražil D (hákování) 2, Černý (hákování) 2, Chalda J (podražení) 2

sestava: Ducheček Z - Kadlec, Mudroch, Picka, Chlada Jiří - Fiala J, Chaloupka F, Špaček, Málek, Černý, Macháček, Fiala M, Zdražil D, Ročňák

Když už, tak alespoň jsme neztratili oba body, i když si myslím, že jsme ty dva body měli vzít oba. Jenže naše opětovná malátnost nás stála slušný výsledek. Šancí jak maku, gólů poskrovnu...

S menšími kosmetickými změnami jsme nastoupili do druhého utkání sezóny. Soupeř pro nás absolutně neznámý, jediné co jsme o Vidlaté Seči věděli, byl výsledek 3:11 s Wild Hogs, které známe z hlinecké nereligy. Možná proto jsme se cítili jako mírní favorité a mysleli si, že se soupeř asi sám vzdá. Naše hra postrádala náboj a nápad. Do vedení šli domácí ranou od modré. Nám se podařilo srovnat stav, do pěkné střelecké pozice se dostal shooter Kuba. Stav vydržel až do konce třetiny.

I druhou třetinu jsme hráli o něco lépe než tu první, ale i když jsme si tvořili opakovaný tlak v pásmu, branku se nám vstřelit nepodařilo. Naopak soupeř po našem váhavém nevyhození z pásma střelou od modré s přispěním odrazu od kapitána Fífy vsítil vedoucí branku.

Pro poslední část hry provedl kapitán několik změn v sestavě respektive přeskládal útoky, aby oživil hru. Výsledek se dostavil okamžitě, ihned z buly posunuly Fífa touš na Aldu ten na Kubu a po 10 sekundách bylo vyrovnáno. V laufu, který jsme spustili se do dalších brankových příležitostí dostalo i druhé komando vedené Ráďou, to dalo vedoucí branku, střelec Milda sice nadvakrát ale přeci. Stav 2:3 v nás prospěch vydržel až do 23. minuty. O dva body nás připravil laxní přístup k útočícím hráčům a rána z ostrého úhlu do víka.

V utkání jsme měli šancí na dva až tři zápasy, ale nutno dodat, že soupeř kousal kousal až ukous bod. Je začátek sezóny, nedělejme z toho vědu. Ale pokud budeme předvádět takový pohyb jako v posledních 3 utkáních (2x ve Skutči, 1x v Hlinsku), tak nemůžeme myslet ani na play off. Za týden v neděli hrajeme s Otradovem, uvidíme zda se dostaví zlepšení...