HC Ostrov 3:5

21. 1. 2017

Holt se někdy nevede tak jak si představujeme. V polepené sestavě a jen se 4 obránci jsme se dnes krčili před Ostrovem jako absolutní nazdárkové a nováčci v soutěži. Nic, první dvě třetiny jsme nic nepředvedli a naše hra spíše připomínala štafetový běh. Kolík v podobě černé placičky jsme Ostrovu prakticky předávali nepřetržitě. Jen díky neznámému kouzlu byl stav nemastné neslané hry pouze 0:4. K tomu všemu jsme ještě v první třetině přišli o Kuboše. Se soupeřovou hokejkou mezi nohama se bruslí těžko a ještě složitěji zatáčí. Ve Skutči mají mantinely pevné, to se nedá nic dělat. Do příštího zápasu bude určitě Kuboš jako rybička. Zajímavý chirurgický pokus absolvoval i Fífa, v Radegast Indexu by si za blokování střely určitě bodík vysloužil, jenže v danou chvíli našeho kapitána spíše zajímalo, jestli železo v kotníku zůstalo nebo se poroučelo :-). No, krom těchto eskapád se fakt nic nedělo a to až do začátku poslední části. Nakopl nás Lukáš Waska, který dostal nabito od Kuby Málka. Vstřelený gól nás oživil. Prakticky z dalšího střídání děláme drama v utkání. Ráďa jako buldozer projíždí až před brankáře. S jeho pokusem si ještě gólman ví rady, ale s následnou dorážkou už níkoli. Jarin Kadleců tak ve svém letošním premiérovém startu hned střílí gól...nechci remcat, ale to bude lahvinka :-) 5 minut do konce a dáváme další gól. A opět u toho je Ráďa, v roli zakočovatele je tentokrát Dan Zach. Na lavičce to ožije a už střádáme plány, jenže ouha. Hrubým nedopatřením věnujeme touš přímo před naší brankou soupeři a to je pak jednoduchá rovnice o žádné neznámé. Stav 3:5, 2 minuty do konce a máme přesilovku, ale z ní už nic....v utkání jsme totálně zaspali začátek i mezihru.. Nechme to za hlavou, co bylo bylo...za týden nás čeká nový rok a nové výsledky..