Cyklistický superpohár 2007

1. 12. 2007

V sobotu jsme jeli do Moravské Třebové na Cyklistiský superpohár. Plni optimismu jsme vkročili do úvodního střetnutí s domácím celkem Moravské Třebové, a ačkoli jsme celý zápas hráli v útočném pásmu, nedokázali jsme vstřelit gól, to se ovšem podařilo domácím a hned dvakrát. Druhý zápas jsme hráli proti Vénovi a jeho Whirlpoolu za který nastoupil i Andy. Čekali jsme tuhý odpor ale ten se nekonal, nakonec jsme je díky 4 brankám Kadlínyho porazili 5:1. K postupu jsme potřebovali porazit tým UDH, to se podařilo, vyhráli jsme 4:1. Šlo se slavit do ulic, čekala nás totiž dlouhá 7 hodinová pauza. Našim soupeřem byli hráči Meridy. Bohužel nám brány finále zůstali zavřeny... Zbýval nám tedy zápas "útěchy" o třetí místo... v něm jsme se opět utkali s domácím celkem CK MT. Zápas byl opět v naší režii, stejně jako první, ale po chybce v obraně se domácí dostali opět do vedení. V druhé polovině zápasu jsme přišli o Havryho, který při blokování střely soupeře byl trefen přímo do brady. Výsledek, Havry si polepšil o několik stehů, přišel o dva zuby a my se museli spokojit se 4.místem..

tak za rok...

více v sekci FOTO..